Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ouran high school host club

10. 11. 2010

Anime je o dívce jménem Haruhi Fujioka, která se jednou nedopatřením připletla mezi chlapce z Host clubu. Ti vlastně bavili ostatní dívky ze školy. Jelikož Haruhi byla přestrojená za chlapce-což  mají asi v rodině, protože její otec je transvestita-, chlapci z klubu ji okamžitě přijali.

Problém nastal až když zjistili pravdu o Haruhině pohlaví. Jenže hlavní "Lord" Tamaki si Haruhi oblíbil a tak se dohodli, že pravdu o Haruhi si nechají pro sebe a ona bude ve společnosti kohokoli ze školy hrát chlapce. To samozřejmě povede k mnoha poněkud trapným a jak jinak než velmi vtipným situacím.

Skutečný problém se objeví až ke konci, kde se objeví Tamakiho babička a způsobí málem rozpad celého Host clubu. A kdo jiný, než Haruhi by se měl zhostit úkolu přivést Tamakiho zpět k rozumu?

ouranhighschoolwallpaper.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

hhostclubzzz.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Zleva:Morinozuka Takashi, Haninozuka Mitsukuni alias Honey-senpai, Hikaru-?- Hitachiin, Haruhi Fujioka, Tamaki Suou, Kaoru-?- Hitachiin a Kyouya Ootori.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Saskie - tvoje ♥SB♥

(Saskie - tvoje ♥SB♥, 21. 11. 2010 12:54)

tohle anime jsem už viděla,je good,fakt jsem se hodně nasmála XD jen mi to trochu pokazil ten konec,trochu jsem ho nepochopila =)

 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 54179
Měsíc: 1712
Den: 18